Autokary wycieczkowe Toruń – Koszty

JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
PIĘKNE STOPY – Haluksy
Luty 18, 2019
Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
Sierpień 16, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary wyróżniają się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okoliczność. Sprawdzają się w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, do których należą wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużą popularnością cieszą się również przy organizacji wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku zachowuje się dbałość o sprawność, każdego z pojazdów i planuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Wielką zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają okresowe testy. Zasadnicze są również wykonywane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z wysoką klasą.

Aby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie długich tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów za pomocą GPS. To także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 36 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem autobusów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Należy też poznać stan techniczny autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Przydatne mogą okazać się także opinie poprzednich klientów, wyszukane w internecie.

CENA WYNAJMU AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, cena za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można także liczyć na rabaty. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług konkretnych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Autokary Toruń

Komentarze są wyłączone.