Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, dzięki któremu zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, integrujących i wspierających rozporządzanie zasobów firmy. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem i analizę danych. Zawiera wszystkie obszary działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dostęp pracowników do danych, ale równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Chociaż moduły mogą pracować oddzielnie, taka sama baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić wymianę danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.